Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Configuration
ps: سازول

en: People
ps: خلک
