Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Administer
ar: أدر

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Edit
ar: تحرير

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مسجل سابقا. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: People
ar: الأشخاص
