Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Confirm
mk: Потврда

en: edit
mk: промени

en: 1 day
mk: 1 ден
