Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Administer
mn: Удирдах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: People
mn: Хүмүүс
