Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: People
my: လူများ
