Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Available variables are:
or: ଉପଲବ୍ଧ  ଚଳ(ଭେରିଏବଲ) ଗୁଡିକ:

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
