Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Administer
ru: Управлять

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: Available variables are:
ru: Доступны следующие переменные:

en: Edit
ru: Редактировать

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: 1 day
ru: 1 день

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Адрес электронной почты %email уже зарегистрирован. <a href="@password">Забыли свой пароль?</a>

en: People
ru: Пользователи

en: E-mail addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: E-mail Address
ru: Адрес электронной почты
