Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: edit
ta: தொகுக்க
