Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Administer
uk: Адміністрування

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Edit
uk: Редагувати

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: 1 day
uk: 1 день

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: People
uk: Люди

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: E-mail Address
uk: Адреса ел. пошти

en: match
uk: відповідність
