Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Administer
af: Administreer

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Edit
af: Wysig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: People
af: Mense
