Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ca: Administra

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Edit
ca: Edita

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Configuration
ca: Configuració

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: L'adreça de correu %email ja està registrada. <a href="@password">Heu oblidat la vostra contrasenya?</a>

en: People
ca: Gent
