Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Administer
fa: مدیریت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Edit
fa: ویرایش

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی پست الکترونیکی %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش نموده‌اید ؟</a>

en: People
fa: افراد

en: E-mail addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی
