Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 day
ga: Lá amháin
