Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hu: %email e-mail cím már foglalt. <a href="@password">Új jelszó igénylése</a>

en: People
hu: Emberek

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: E-mail Address
hu: E-mail cím
