Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ja: 管理セクション

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: Available variables are:
ja: <br>
    利用可能な変数:

en: Edit
ja: 編集

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: 1 day
ja: 1日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ja: メールアドレス %email はすでに登録されています。<br /><a href="@password">パスワードをお忘れですか？ 再発行を希望する場合はここをクリックしてください。</a>

en: People
ja: ユーザー
