Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %email ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​បាន​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>

en: People
km: មនុស្ស
