Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Administer
nn: Administrer

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nn: Epostadressa %email er allereie registrert. <a href="@password">Har du gløymt passordet ditt?</a>

en: People
nn: Folk
