Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Administer
sv: Administrera

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: Edit
sv: Redigera

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: E-postadressen %email används redan. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: People
sv: Personer

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: Confirmed
sv: Bekräftad
