Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Administer
bg: Администрация

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Edit
bg: Редактирай

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Имейл адресът %email е вече регистриран. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: People
bg: Потребители
