Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Administer
bs: Administriraj

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: 1 day
bs: 1 dan
