Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη κατειλημμένη. <a href="@password">Έχετε ξεχάσει το συνθηματικό σας;</a>

en: People
el: Χρήστες

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail
