Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Administer
he: ניהול

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Edit
he: עריכה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: 1 day
he: יום אחד

en: Configuration
he: הגדרות

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: People
he: משתמשים

en: Confirmed
he: מאושר
