Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Administer
tr: Yönet

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Edit
tr: Düzenle

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: 1 day
tr: @count gün

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
tr: %email e-posta adresi sitemizde zaten kayıtlı. <a href="@password">Şifrenizi mi unuttunuz?</a>

en: People
tr: Kişiler

en: Confirm E-mail Address
tr: E-posta Adresini Doğrula
