Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: 1 day
am: 1 ቀን
