Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Administer
ast: Alministrar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Configuration
ast: Configuración

en: People
ast: Xente
