Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
