Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Administer
da: Administration

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: Edit
da: Redigér

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: 1 day
da: 1 dag

en: Configuration
da: Indstillinger

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug. <a href="@password">Har du glemt din adgangskode?</a>

en: People
da: Personer

en: E-mail addresses
da: E-post adresser

en: Resend
da: Gensend
