Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Administer
fi: Ylläpito

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Edit
fi: Muokkaa

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: People
fi: Käyttäjät

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet
