Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Administer
fil: Mangasiwa

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: People
fil: Mga tao
