Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Administer
gl: Administrar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Edit
gl: Editar

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: 1 day
gl: 1 día

en: Configuration
gl: Configuración

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: O enderezo de correo-e %email xa está rexistrado. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: People
gl: Persoas
