Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Administer
hy: Կառավարել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: People
hy: Մարդիկ
