Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Edit
jv: Sunting

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: People
jv: Pawongan
