Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Administer
ur: انتظام

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
