Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Administer
vi: Quản lý

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Edit
vi: Sửa

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
vi: Địa chỉ email %email đã được sử dụng để đăng kí. <a href="@password">Có phải bạn đã quên mật khẩu của mình?</a>

en: People
vi: Mọi người
