Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
