Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Administer
br: Merour

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: Edit
br: Kemmañ
