Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Administer
eo: Administru

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Edit
eo: Redaktu

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: People
eo: Uzantoj
