Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Administer
et: Haldus

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Edit
et: Muuda

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: 1 day
et: 1 päev

en: Address
et: Aadress

en: Owner
et: Omanik

en: Configuration
et: Seadistus

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Meiliaadressiga %email on juba registreerutud. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: People
et: Kasutajad

en: Confirmed
et: Kinnitatud
