Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Administer
hr: Administriraj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Edit
hr: Uredi

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Address
hr: Adresa

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Configuration
hr: Postavke

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Adresa e-pošte %email je već korištena za registraciju. <a href="@password">Jeste li zaboravili lozinku?</a>

en: People
hr: Korisnici
