Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Administer
id: Kelola

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Email address
id: Alamat email

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: Available variables are:
id: Variabel yang bisa digunakan:

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: 1 day
id: 1 hari

en: Address
id: Alamat

en: Owner
id: Pemilik

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
id: Alamat email %email sudah terdaftar. Gunakan alamat email yang lain atau <a href="@password">minta sandi baru jika anda lupa</a>.

en: People
id: Orang
