Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: People
kn: ಜನರು

en: Registered
kn: ನೋಂದಾಯಿಸಲಾದ
