Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Owner
ku: خاوەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: People
ku: خەڵک
