Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Administer
ky: Башкаруу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
