Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Administer
oc: Administrar

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Edit
oc: Modificar

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Address
oc: Adreça

en: Owner
oc: Proprietari

en: Configuration
oc: Configuracion

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: L'adreça electronica %email es ja enregistrada. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: People
oc: Personas
