Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Administer
pl: Administruj

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: Edit
pl: Edytuj

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Address
pl: Adres

en: Owner
pl: Właściciel

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: People
pl: Ludzie

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail
