Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: Edit
fa: تدوین

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Owner
fa: مالک

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: People
fa: افراد
