Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Administer
si: පාලනය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
