Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Edit
sq: Ndrysho

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Adresa e-mail %email është rregullisht e regjistruar. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>
