Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Address
th: ที่อยู่

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: มีคนใช้อีเมล %email ไปแล้ว <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่านหรือไม่?</a>

en: People
th: บุคคล
