Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Address
ug: ئادرېس

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: People
ug: ئەزالار
